Свободная мысль

Создан при содействии ветеранов АТО

Трамп і Путін вирішили долю Донбасу: Україна вимагає відповіді

Суббота, 21 июля 2018 11:46
  • размер шрифта

Україна зажадала роз'яснень від Вашингтона щодо "нових пропозицій" про врегулювання конфлікту на Донбасі і в аннексированном Криму. Їх нібито обговорювалися на зустрічі президентів США і Росії Дональда Трампа і Володимира Путіна в Хельсінкі.

 

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Україна запросила офіційних роз'яснень у Вашингтона про нібито обговоренні на американо-російської зустрічі в Гельсінкі нових пропозицій по врегулюванню ситуації в південно-східних регіонах України, про що заявив президент Росії у своєму інтерв'ю російським ЗМІ", - повідомляє агенство.

За його словами, Київ запропонував Вашингтону офіційно спростувати цей факт, якщо подібна інформація не підтвердиться.

Нагадаємо, 16 липня в Хельсінкі відбулися переговори між Трампом і Путіним. Глава Кремля в інтерв'ю російським ЗМІ заявив, що під час переговорів тет-а-тет вони обговорили "нові ідеї" по врегулюванню ситуації в Україні. Також на прес-конференції голова Путін пообіцяв зберегти транзит газу через Україну, після чого публічно пригрозив державі з приводу вступу до лав НАТО.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", після зустрічі в Гельсінкі президент Росії Володимир Путін заявив, що у них з американським лідером Дональдом Трампом з'явилися нові ідеї щодо України.

 

За його словами, під час саміту вони з Трампом обговорювали можливі способи врегулювання ситуації на Донбасі. Про це глава Кремля розповів в інтерв'ю "Першому каналу".

Путін додав, що у них з американським колегою була "змістовна, доброзичлива і партнерська" бесіда.

"Ми говорили про Україну. Там є деякі нові ідеї щодо способів врегулювання ситуації на південному сході країни. Домовилися опрацювати це поки що на експертному рівні", — повідомив Путін.

Він акцентував увагу на невтручання Росії у вибори в США і заявив про те, що Трамп здався йому дуже цікавим і кваліфікованим співрозмовником.