Свободная мысль

Создан при содействии ветеранов АТО

Скандальний депутат Соя назвав Рух Нових Сил реваншем регіоналів

Суббота, 17 марта 2018 19:18
  • размер шрифта

Після оприлюднення Рішення політради "Руху Нових Сил Михайла Саакашвілі" про припинення повноважень Ніколенка О. як куратора цієї політичної партії в місті Вознесенську, Олександр Соя  відмовився підтримувати цю партію.

Про це журналістам сайту "Маю право"  стало відомо з його сторінки у Facebook. 

 

У своєму повідомленні нову силу в політікуумі України, яку очолює Михайло Саакашвілі,  Соя називає "Рухом Старих Сил". Він вказує, що ця політична партія в Вознесенську  є реваншем регіоналів. Та звинувачує патійне керівництво в тому, що не прислухалися до думки громадських організацій, щодо осіб, які б могли представляти "РНС" у Вознесенську. 

Наводимо текст повідомлення:

"Рух Старих Сил" сил - або реванш регіоналів в місті Вознесенську.

Громадська Організація "Громадський Контроль Вознесенщини" констатує той факт, що боротьба "Нових Сил" за принципи, моральне обличчя й імідж "РНС" в місті Вознесенську безповоротно програна ними реваншистам-регіоналам.
Як не дивно, на наш погляд, цьому посприяв шановний член політради "РНС" Давид Сакварелідзе.

Д.Сакварелідзе, як ми вважаємо, формально, без пояснень, в терміновому порядку відсторонив від керівництва "РНС" її засновника в м.Вознесенськ Ніколенко Олександра Володимировича одним розчерком пера.

На наш погляд, Сакварелідзе не вважав за необхідне прислухатися до думки і рекомендацій громадських організацій міста, а так само проігнорував думку і рекомендацію керівника партії "РНС" в Миколаївській області.

Так, і, не встигнувши приступити до своїх обов'язків, з волі високих політичних чинів, партію "РНС", в знак солідарності з Ніколенко та протесту проти свавілля її керівництва, вирішили покинути і інші засновники Вознесенського осередка, які є в місті шанованими і публічними людьми , а це:

Володимир Володимирович Зінченко - учасник бойових дій, представник Вознесенської організації учасників АТО.

Олена Леонідівна Ютиш - відомий педагог, волонтер з великим стажем і досвідом роботи в напрямку патріотичного виховання дітей та молоді на прикладах славного минулого в історії України.

Олександр Володимирович Ніколенко- депутат, волонтер, козачий отаман, патріот, якого з юних років переслідували за пропоганди і носіння української символіки.

Отаман Ніколенко присвячує себе патріотичному вихованню молоді шляхом організації та побудови літніх молодіжних таборів українського козацтва.

На заміну таким людям Сакварелідзе вважав за краще в нашому місті поставити біля керма "РНС" одіозних земляків з неменш одіозним оточенням.

Слава Україні!

Керівник ГО "ОКВ" А.Н.Соя 17.03.2018г."

 

 

 

Источник.