Свободная мысль

Создан при содействии ветеранов АТО

Близько ста людей зібралися під стінами Первомайської райдержадміністрації, протестуючи проти так званого “перспективного плану об’єднання громад” з центром у Первомайську. Прихильники створення ОТГ з Грушівки, Степківки, Степового, Зоряного, Шляхового, Садибного, Зелених кошар та Маринівки вимагають створення робочої групи, яка б розглянула можливість приєднання цих населених пунктів до Кам’яномостівської ОТГ.
Прочитано 57 раз
Оцените материал
(1 Голосовать)
В Нацполиции сообщают о том, что среди бандитов, совершивших разбойное нападение на ювелирный магазин в Херсоне, есть два жителя Первомайска – Никитин Андрей Викторович, 1983 г.р., житель города Первомайска Николаевской области, и Федорак Валентин Мирославович, 1974 г.р., житель города Первомайска Николаевской области.
Прочитано 48 раз
Оцените материал
(1 Голосовать)
Сегодня в Украине 9 мая отмечается как День победы над нацизмом во Второй мировой войне вместо установленного с советских времен Дня Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов.
Прочитано 19 раз
Оцените материал
(1 Голосовать)
Старший инспектор ювенальной превенции Первомайского отдела полиции младший лейтенант полиции Александр Чаус и курсантка учебного заведения системы МВД Анна Шелест по просьбе педагогического коллектива встретились с учениками Первомайской вечерней школы.
Прочитано 20 раз
Оцените материал
(1 Голосовать)
Запрошуємо вас взяти участь у заходах присвячених Дню пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в м. Первомайську.
Прочитано 17 раз
Оцените материал
(1 Голосовать)
 26 апреля, в Первомайске радушно встречали военнослужащих воинской части А2227, прибывших из зоны проведения АТО в место постоянной дислокации.
Прочитано 19 раз
Оцените материал
(1 Голосовать)
20 квітня 2018 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Первомайської міської ради, яке було викликане необхідністю термінового вирішення питань щодо опіки та піклування відносно 4 дітей. Окрім того члени виконкому прийняли рішення про нагородження Почесними грамотами виконавчого комітету міської ради та про внесення змін до бюджету міста на 2018 рік.
Прочитано 21 раз
Оцените материал
(1 Голосовать)
Щороку в третю суботу квітня відзначається український день довкілля. Взагалі, свято пов’язане з подіями не в Україні, а в Стокгольмі, де на конференції з нагоди річниці події і була призначена дата святкування. В Україні днем навколишнього середовища постійно займається спеціальний комітет, який готує тематичні заходи, пов’язані з висадкою рослин в лісах та парках, прибиранням паркових територій, плануванням скверів, газонів та клумб. Метою свята є підвищення рівня свідомості українців в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища.
Прочитано 21 раз
Оцените материал
(1 Голосовать)
20 квітня 2018 року в Миколаєві  було проведено обласний конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер 2018 року». Як відомо, лідер – це людина, яка знає, чого хоче, вона ставить певні цілі, може їх донести до інших членів команди та залучити їх до досягнення мети. Учасники даного заходу є саме такими. Їх налічувалося аж 18.
Прочитано 24 раз
Оцените материал
(1 Голосовать)
18 квітня у стінах Первомайського ДЮЦНВ відбулася щорічна акція "Громадянин", у рамках якої школи презентують власний суспільно корисний проект, що реалізовується протягом навчального року.
Прочитано 21 раз
Оцените материал
(1 Голосовать)
Страница 1 из 25