Свободная мысль

Создан при содействии ветеранов АТО

На Первомайщині поліцейські на території центру реабілітації дітей, разом із вихованцями закладу, посадили фруктовий сад

Суббота, 14 апреля 2018 19:48
  • размер шрифта

Заступник начальника Первомайського відділу поліції капітан поліції Зейнал Насіров разом із співробітниками ювенальної превенції капітаном поліції Оксаною Корсун, молодшим лейтенантом поліції Олександром Чаусом та курсанткою навчального закладу системи МВС Анною Шелест під час Великодніх свят відвідали вихованців Первомайського центру соціально-психологічної реабілітації дітей Миколаївської обласної ради.

Вихованцями цього комунального закладу є діти, які потрапили в складні життєві обставини та потребують допомоги відповідних фахівців. Це і діти з неблагополучних сімей, відносно батьків яких вирішується питання щодо позбавлення батьківських прав, і так звані «важкі» підлітки, і сироти, які тимчасово перебувають в центрі до подальшого влаштування.

Метою зустрічі було влаштувати дітям дружнє свято, якого їм так не вистачає в їхньому такому непростому дитинстві. Поліцейські, придбавши саджанці фруктових дерев, разом із підлітками посадили на території центру майбутній сад, віддавши діткам таким чином частинку свого душевного тепла і турботи.

Під час дружньої зустрічі вихованці центру поспілкувались із правоохоронцями за засипали їх різноманітними питаннями, що їх цікавили. Окрім відповідей на запитання дітей, поліцейські нагадали про необхідність дотримання правил поведінки, особистої безпеки, а також про те, що дітям необхідно бути дружніми між собою та чемними і уважними з вихователями.

 

Первомайський відділ поліції ГУНП

Миколаївської області