Свободная мысль

Создан при содействии ветеранов АТО

Поліцейські Первомайщини привітали вихованців центрів реабілітації дітей зі святом

Воскресенье, 03 июня 2018 11:43
  • размер шрифта

У Міжнародний день захисту дітей старший інспектор ювенальної превенції відділу превенції Первомайського відділу поліції молодший лейтенант поліції Олександр Чаус завітав до вихованців Первомайського та Южноукраїнського центрів соціально-психологічної реабілітації дітей Миколаївської обласної ради.

 

Привітавши дітлахів зі святом, поліцейський розповів їм про їхні права, насамперед, про те, що, не зважаючи на всі ті складні життєві обставини, що вже трапились на їхньому ще маленькому життєвому шляху, вони мають право на щасливе майбутнє і захист своїх законних прав, як з боку батьків, так і держави.

Також Олександр Чаус зазначив, що це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали гарними батьками і громадянами своєї країни.

На останок, правоохоронець також нагадав підліткам про необхідність дотримання правил дорожнього руху та безпечної поведінки на вулицях і водоймищах під час екскурсійних поїздок із вихователями закладу до інших міст, а також відпочинку на морі в період літніх канікул.

 

Первомайський відділ поліції ГУНП

в Миколаївській області