Свободная мысль

Поліцейські Первомайщини інформують громадян про те, що 1 вересня розпочалась всеукраїнська операція щодо протидії незаконному обігу зброї

Вторник, 11 сентября 2018 08:17
  • размер шрифта

Поліцейські Первомайщини інформують громадян про те, що 1 вересня розпочалась всеукраїнська операція щодо протидії незаконному обігу зброї

 

Основною метою проведення вказаної операції є протидія незаконному обігу зброї  на території всієї країни, в тому числі припинення її витоку з території проведення антитерористичної операції.

 

Також завданням вказаної операції є стабілізація криміногенної ситуації, реалізація державної політики у сферах забезпечення охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, попередження та розкриття злочинів учинених з використанням вогнепальної зброї та вибухівки, посилення заходів контролю за порядком зберігання та перевезення зареєстрованої зброї.

 

Шановні громадяни! Правоохоронці застерігають, що відповідно до вимог діючого законодавства за незаконний обіг зброї настає кримінальна відповідальність, а саме:

- ст.263 КК України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами», санкції ч.ч.1-2 якої передбачають  покарання від накладення штрафу до позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Поліцейські звертають увагу громадян на те, по відповідно до ч.3 цієї статті – звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка вчинила злочин, передбачений частинами першої або другої цієї статті, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

 

Первомайський відділ поліції ГУНП

 Миколаївської області