Свободная мысль

До 10 класу у Первомайську прийматимуть лише гімназія, школа № 15-колегіум, та школа №4

Воскресенье, 10 марта 2019 11:02
  • размер шрифта

Галузь освіти м. Первомайська, як і в цілому система освіти в Україні, перебуває в стадії активного реформування: запроваджуються новий зміст і підходи до навчання дітей, здійснюється перепідготовка педагогів, змінюється освітній простір, забезпечується оновлення структури загальної середньої освіти.

Так, реформування структури загальної середньої освіти передбачає перехід до 12-річної середньої школи із трирічною старшою профільною школою, що забезпечить поглиблене вивчення окремих шкільних предметів з урахуванням здібностей та освітніх потреб учнів. Це дозволить підвищити якість шкільної освіти, акумулювавши в профільній ланці якісний кадровий склад педагогів та відповідну навчально-методичну й матеріально-технічну базу.

У 2019/2020 н.р. на виконання Закону України “Про освіту” в місті розпочнеться приведення типів закладів загальної середньої освіти у відповідність до ст. 9 Закону України “Про загальну середню освіту” (зміни від 05.09.2017 року № 2145-8).

Зважаючи на це, у наступному навчальному році набір учнів до 10-х класів буде здійснюватися лише в ЗОШ №4 (4 класи), міській гімназії (4 класи) та НВК “ЗОШ № 15-колегіум” (3 класи), що в подальшому отримають статус ліцею.

Профілі навчання, які планується відкрити в закладах:

Первомайська гімназія:

українська філологія;
англійська філологія;
математично-інформаційний (профільний предмет – математика, підсилений – інформатика );
географічний профіль ( профільний предмет – географія , підсилений – біологія).
ЗОШ №4:

українська філологія;
фізико-математичний (профільний предмет – фізика, підсилений – математика);
історико-правовий;
технологічний ( профільний предмет – технології).
НВК “ЗОШ № 15-колегіум”:

українська філологія;
англійська філологія;
математичний (профільний предмет – математика).
Профіль навчання передбачатиме можливість вивчення профільних предметів з різних освітніх галузей.

Тож запрошуємо учнів та батьків учнів 9-х класів визначитися із профілем навчання в старшій школі, обрати один із закладів та подати заяву про продовження навчання, повідомляють на сайті міської ради.

 

 

 

Источник.