Свободная мысль

Первомайського відділу поліції звернувся 32-річний місцевий мешканець із повідомленням про зникнення його мікроавтобусу.

Среда, 05 июня 2019 18:40
  • размер шрифта

Первомайські поліцейські інформують громадян про те, що з 20 травня розпочався практичний етап профілактичних заходів, спрямованих на вилучення із незаконного обігу зброї

 

Основною метою вказаних заходів є стабілізація криміногенної ситуації, реалізація державної політики у сферах забезпечення охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидія злочинності, попередження та розкриття злочинів вчинених з використанням вогнепальної зброї та вибухівки, посилення заходів контролю за порядком зберігання та перевезення зареєстрованої зброї. а також виявлення та вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухових речовин.

 

Починаючи з 20 травня розпочався практичний етап профілактичних заходів, який триватиме по 20 червня включно.

Шановні громадяни! Правоохоронці застерігають, що відповідно до вимог діючого законодавства за незаконний обіг зброї настає кримінальна відповідальність, а саме:

- ст.263 КК України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами», санкції ч.ч.1-2 якої передбачають покарання від накладення штрафу до позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Поліцейські звертають увагу громадян на те, по відповідно до ч.3 цієї статті – звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка вчинила злочин, передбачений частинами першої або другої цієї статті, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

 

Первомайський відділ поліції ГУНП

в Миколаївській області