Свободная мысль

Поліцейські постійно вживають заходи з протидії наркозлочинності на території міста

Вторник, 26 мая 2020 11:37
  • размер шрифта

Первомайські правоохоронці інформують громадян про те, що на території Миколаївської області розпочався комплекс оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мак»

Поліцейські постійно вживають заходи з протидії наркозлочинності на території міста та області. Особливу увагу правоохоронці приділятимуть виявленню та знищенню незаконних посівів маку і конопель, а також перекриття каналів надходження цих рослин до споживачів наркотиків.

Поліція звертається до усіх небайдужих громадян дотримуватися чинного законодавства та у разі виявлення посівів нарковмісних рослин, повідомляйте до чергової частини Первомайського відділу поліції за адресою: м. Первомайськ, вул. Грушевського, 29 або телефонуйте 063-282-5329, 068-314-2949 або 102.

Правоохоронці попереджають: дії, пов’язані із незаконним обігом наркотичних речовин, караються законом!

Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від чотирьох до дванадцяти років із конфіскацією майна.

Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту передбачає покарання від штрафу до ув’язнення на строк до восьми років.

Посів або вирощування снотворного маку чи конопель - карається штрафом, або обмеженням волі, або позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

 

Первомайський відділ  поліції ГУНП

в Миколаївській області