Свободная мысль

Суббота, 30 июня 2018 12:14

На Первомайщині дільничні викрили чоловіка, який вдома вирощував та зберігав майже 130 кущів конопель

Під час проведення оперативно-профілактичного відпрацювання «МАК» дільничними офіцерами поліції Первомайського ВП ГУНП в Миколаївській області була отримана інформація про те, що 30-річний мешканець району у себе вдома незаконно вирощує та зберігає наркотичні засоби.
Подробнее ...
Суббота, 30 июня 2018 12:00

У Первомайському районі внаслідок ДТП двоє людей загинули ще двоє травмовані

30 червня, близько  6:30 на автодорозі Н-24, неподалік с Лукашівка у Первомайському районі 30-річний чоловік, керуючи автомобілем Opel Vectra, за попередніми даними, виїхав за межі проїзної частини, де у подальшому допустив зіткнення з деревом.
Подробнее ...
Понедельник, 25 июня 2018 17:19

Поліцейські Первомайщини інформують громадян

Поліцейські Первомайщини інформують громадян про те, що 26 червня на території населених пунктів м. Первомайськ, м. Южноукраїнськ, м. Вознесенськ, смт. Арбузинка, смт. Доманівка та смт. Братське, в рамках єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області, будуть проведені учбові тренування щодо відпрацювання дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на комунальному підприємстві «Южно-Українська АЕС».
Подробнее ...
Понедельник, 25 июня 2018 17:03

До уваги населення Первомайська!

26 червня  на території міста будуть відпрацьовані окремі практичні дії органів управління та сил цивільного захисту міста в ході тренування щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на ВП "Южно-Українська АЕС".
Подробнее ...
Страница 1 из 2