Свободная мысль

Создан при содействии ветеранов АТО

Олег Бортников

Олег Бортников

Главный редактор издания Свободная мысль

До Первомайського відділу поліції звернувся представник однієї із банківських установ міста із заявою про те, що під час проведення документальної ревізії ними були виявлені факти привласнення грошових коштів з рахунків їх клієнтів шляхом підробки банківських документів.
Прочитано 19 раз
Оцените материал
Україна зажадала роз'яснень від Вашингтона щодо "нових пропозицій" про врегулювання конфлікту на Донбасі і в аннексированном Криму. Їх нібито обговорювалися на зустрічі президентів США і Росії Дональда Трампа і Володимира Путіна в Хельсінкі.
Прочитано 11 раз
Оцените материал
В Украине с 27 июля вернут скоростной контроль на дорогах.
Прочитано 17 раз
Оцените материал
Під Чернівцями водій фури збив інспектора "Укртрансбезпеки" та досить далеко тягнув  його на капоті. А в цей час постраждалий, лежачи на капоті, встиг зателефонувати та попросити допомоги.
Прочитано 22 раз
Оцените материал
В результате дорожно-транспортного происшествия с участием грузовика и микроавтобуса погибли пятеро человек, еще 12 госпитализированы.
Прочитано 18 раз
Оцените материал
Уже вторая жутка авария за один день, ранее мы сообщали о ДТП в районе пгт Кривое озеро.
Прочитано 21 раз
Оцените материал
Відповідно до п. 167.1 ст. 167 Податкового кодексу України cтавка податку на доходи фізичних осіб становить 18 відсотків бази оподаткування щодо доходів
Прочитано 28 раз
Оцените материал
Уже наприкінці літа Україна перейде на цифрове телебачення. 13 червня Кабінет міністрів ухвалив остаточні терміни відключення аналогового мовлення. Перший етап розпочнеться вже в серпні цього року, і до травня 2019 року ця технологія залишиться у минулому. Чого чекати і як підготуватись до нової ери телевізійного мовлення, дізнавались наші експерти.
Прочитано 26 раз
Оцените материал
  Просимо вас ознайомитися з інформацією керівництва Ощадбанку щодо одного із актуальних питань сьогодення, зокрема із закриттям відділень Ощадбанку на мікрорайонах міста.
Прочитано 41 раз
Оцените материал
Правоохоронці наголошують, що першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати.
Прочитано 34 раз
Оцените материал